مشاوره فنی و اقتصادی، سرمایه گذاری، نصب و راه اندازی خط تولید بیسکوییت


مشاوره فنی و اقتصادی، سرمایه گذاری، نصب و راه اندازی خط تولید بیسکوییت،کیک، کلوچه، ویفر، نبات

  • استفاده ازماشین آلات ساخت ایران به راحتی ممکن است،به شرط اینکه به مسایل مهم دیگری توجه کنیم.
  •   صنعت ساخت ماشین آلات صنایع غذایی و نانها و بیسکوئیت و ویفر و ... توسعه بسیار زیادی داشته است ولیکن استفاده از تجهیزات اتوماسیون وکنترلی وجه تمایز اصلی در ماشین آلات این بخش می باشد. 
  • موضوع مهم دیگر اپراتوری آسان است. سهولت شستشو و بهداشت واندازه گیری از مهمترین ویژگیهای یک دستگاه خوب است.
  •  مدیریت تولید به صرفه نیز در طراحی و ساخت ماشین آلات این صنعت قابل توجه است. ضایعات برشها و پرسها و قالب زنی و ..
  • تناسب ظرفیت بین بخشهای اصلی که از چند شرکت متفاوت تامین می شوند، از معضلات این خطوط می باشد.
  • با سرمایه ای حدود بیست میلیارد تومان امکان خرید خطوط ویفر و بیسکوئیت وجود دارد.و تنوع محصولات بر اساس خط بیسکوئیت خیلی بالاست.
  • محصولات آردبر، علاوه بر اینکه بخشی از غذا محسوب می شوند، به عنوان تنقلات نیز ارزشمند و در بسیاری از بخشها غذای سالم محسوب می شوند.
  • ما با مقایسه کیفیت، قیمت، سهولت کاربری، سرعت در خدمات بهترین خطوط تولید را به شما رائه می دهیم.

بیسکویت نوعي شیریني خشک، ترد و با رطوبت کم است که مواد اولیه آن آرد، روغن و شکر می ­باشد. بیسکویت از معنای "نان دوبار پخته شده" گرفته شده و این نام­گذاری به شیوه پخت آن از نام لاتین باز می ­گردد.

الگوی مصرف مواد غذایی مبتنی بر غلات، یکی از رویه های توصیه شده فعلی در جهان است.

بیسکوییت قابل تقویت در فاکتورهای اساسی غذایی می ­باشد. امروز بیسکوییت­ های سبوس­دار و دارای مکمل های غذایی، پایه رژیم­ های غذایی سالم محسوب می­ شوند که جایگزین بسیاری از شیرینی ­ها و تنقلات گشته است. ترکیب تولید بیسکوییت با انواع مغزها باعث شده وجه سلامتی این غذا بارز گردد. تنوع شکل، رنگ، بافت و نحوه تولید منجر به توسعه بازار بیسکوییت در نقاط دنیا با قدرت خرید متفاوت باشد. 

بر اساس گزارشات تحقیقات بازار، میزان مصرف بیسکویت در جهان به 76 میلیارد و 385 میلیون دلار تا پایان سال 2017 رسیده است. پیش بینی می شود تا انتهای سال 2021 بازار بیسکویت به اندازه 109 میلیارد و 960 میلیون دلار برسد.

خط تولید بیسکوئیت، قیمت، فروش

ما در شرکت کالا فناورگسترکالاک، آمادگی داریم برای تولید بیسکوییت خشک و نرم، لایه دار، شکلاتی و با تنوع آرد غلات ضمن ارائه طرح توجیهی فنی و اقتصادی، مبتنی بر شرایط خاص فعلی کشور و محل استقرار پروژه  با تکنولوژی روز دنیا خطوط جدید را طراحی و اجرا نماییم. دسترسی ما به تکنولوژی های جدید وبومی سازی و ساخت ایران، این امکان را فراهم می آ­ورد تا ضمن ساخت خطوط جدید با هزینه معادل یک سوم خطوط خارجی، ظرفیت، تنوع و کیفیت محصول مشابه خارجی را تولید نماییم.

تولید بیسکوئیت، مشاوره، فرمولاسیون، ایران، افغانستان

سنجش رضایتمندی