پیگیری و دریافت انواع مجوز، جواز تاسیس و پروانه بهره برداری


پیگیری و دریافت انواع مجوز، جواز تاسیس و پروانه بهره برداری 

شروع تمامی فعالیت­ های اقتصادی و طرح­های توسعه صنعتی در گرو دریافت مجوزهایی از مراجع دولتی و رسمی می­ باشد. ما در کالاک با تجربه همکاری با ده­ها شرکت­های نوپا در آغاز فعالیت­های اقتصادی و همچنین در همراهی با شرکت­های دارای سابقه فعالیت تلاش­ می­کنیم تا به عنوان یک بازوی قدرتمند همزمان با تولید دانش فنی و نقشه های مهندسی در جهت اخذ مجوزهای لازم گام برداریم. بر این اساس، پیشنهاد کالاک آن است که اخذ مجوز فعالیت­های اقتصادی در کنار تولید دانش فنی را به تیم کالاک بسپارید تا تیم فنی ما ضمن ارائه مشاوره های فنی و مهندسی، در حداقل زمان ممکن مستندات کامل قانونی را تهیه و ارائه نماید. مطمئنا مهم­ترین و چالش برانگیزترین مجوز برای شروع فعالیت یک واحد تولیدی جواز تاسیس می باشد.

برای اخذ یک جواز تاسیس بر اساس حوزه فعالیت، فرایند اخذ مجوز متفاوت است. به برخی از نکات مهم توجه فرمایید:

  • برای تولید برخی از محصولات معدنی، شرط پایداری تامین مواد اولیه از معدن جزو الزامات اخذ مجوز تاسیس می­باشد.
  • موافقت سازمان محیط زیست با تاسیس بسیاری از کد رشته های تولیدات صنعتی منوط به ارائه طرح کامل زیست محیطی و اعلام پایبندی به الزامات مندرج در قانون می­باشد.
  • معرفی زمین در منطقه مجاز صنعتی و یا شهرک های صنعتی تابع قوانین درجه بندی زیست محیطی و ضوابط زون بندی داخل شهرک ها می­­باشد.
  • معافیت های مالیاتی تابعی از محل اجرای طرح و زمان­بندی اجرای پروژه می­باشد.
  • چیدمان خط تولید، تجهیزات و مکمل های کنترل آلودگی، بخش مهمی از اظهارات قانونی در جواز تاسیس و پیوست زیست محیطی آن می­باشد.

و.........

ما در کالاک با ارائه طرح های توجیهی فنی و اقتصادی متناسب با حوزه های کاری، نمای واقعی از مراحل اجرای پروژه و سرمایه گذاری را در اختیار شما قرار می­دهیم و همچنین ضوابط قانونی مورد نظر دستگاه های دولتی مرتبط را در تک تک زوایای مندرجات طرح ها رعایت مینماییم به نحوی که در کوتاه ترین زمان، مجوزهای قانونی اخذ گردد.این رویه در ارائه خدمت، ضمن صرفه جویی در زمان، از لحاظ مالی و هزینه­ای نیز اقدامی به صرفه برای مشتریان خواهد بودو از کاغذ بازی ها، دوباره کاری­های زمان­بر و هزینه­ساز جلوگیری می­کند.

ما آماده ایم که بصورت کاملا رایگان درخواست شما را بررسی کنیم و در اخذ مجوز های مورد نیازتان به شما مشاوره دهیم. اگر از نتیجه بررسی و مشاوره رضایت داشتید و مایل به همکاری با کالاک بودید، پس از عقد قرارداد ما به نمایندگی از شما برای اخذ مجوزهای مورد تفاهم اقدام خواهیم نمود.  شما می توانید برای استفاده از بررسی و مشاوره رایگان کالاک در مورد درخواست خود با شماره ­های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن دفتر مرکزی: (38761871-051 ) - ( 38708305-051)

کارشناس دریافت مجوز : 09153004419

 

** تصویر فوق برگرفته از سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت می ­باشد.

سنجش رضایتمندی