سوالات متداول


تمایل دارم از شرکت کالاک خرید کنم ولی به خرید اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه میتوانم مطمئن باشم پس از خرید کالا به دست من می رسد؟

شرکت کالاک عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و دارای اینماد (نماد اعتماد الکترونیکی)  می باشد. اعطای نماد الکترونیک به شرکت کالاک توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین اعطا میگردد و شما میتوانید در صفحه اصلی سایت کالاک با کلیک بر روی این نماد از جعلی نبودن آن اطمینان یابید.

چگونه میتوانم سفارشم را ثبت کنم؟

جهت ثبت سفارش باید ابتدا در سایت کالاک ثبت نام نمایید. برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی کالاک پس از اینکه کالای مورد نظرتان را انتخاب کردید، آن را به سبد خرید اضافه کنید و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را که در بخش راهنمای ثبت سفارش به آن پرداخته شده است را طی نمایید.

آیا قیمت های فروشگاه کالاک نسبت به بازار ارزان تر هست؟  

سیاست تایین قیمت در کالاک مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده می باشد. شرکت کالاک به واسطه حضور در دانشگاه فردوسی مشهد و همکاری نزدیک با واحد های تحقیقاتی این مجموعه و انجام خدمات مختلف برای تولید کنندگان ایرانی توانسته است تخفیفات خوبی را برا فروش محصولات این شرکتها دریافت کند و تلاش شرکت کالاک همواره بر این بوده است که از تخفیفات مختلف برای مشتریان خود استفاده کند.

در چه زمان هایی میتوانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما در تمام ساعات شبانه روز و هر هفت روز هفته قادر به ثبت سفارشات خود می باشید.

 آیا میتوانم کالایی را سفارش بدهم که در سایت کالاک موجود نیست؟

بله، در سایت کالاک بخشی با عنوان سفارشات خاص وجود دارد که برای سفارشات خاص مشتریان گرامی پیش بینی گشته است.

آیا کالاک به تامین کنندگان قیمت می دهد؟

با توجه به ماهیت شرکت کالاک و تاکید مجموعه بر روی کاهش قیمت برای مشتریان محترم، کالاک ترجیح می دهد با مصرف کنندگان به طور مستقیم همکاری داشته باشد.

آیا می توانم سفارشم را در روز و ساعت معینی تحویل بگیرم؟

با توجه به مکان جغرافیایی و شیوه ارسال (باربری، پست و تیپاکس) زمان رسیدن سفارشات از 24 تا 72 ساعت متفاوت می باشد و تا حدودی می توان روز رسیدن سفارش را مشخص کرد اما مشخص کردن ساعت دقیق تحویل سفارش برای سفارشاتی که تحویل گیرنده فاصله زیادی از فرستنده کالا دارد امکان پذیر نخواهد بود.

مبلغ سفارش را چطور میتوانم پرداخت کنم؟

پرداخت مبلغ خرید به صورت آنلاین و انتقال مستقیم بانکی امکان پذیر می باشد.

 آیا می توانم سفارشم را تلفنی یا از طریف پیام رسان هایی مانند واتسپ و ایتا ثبت کنم؟

بله، فرایند ثبت سفارش در کالاک غالبا از طریق وبسایت شرکت می باشد اما مشتریان گرامی می توانند سفارشات خود را بر روی واتسپ شرکت به شماره 09153004419 ارسال نمایند و کارشناسان فروش کالاک آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشند.

ممکن است پرداخت اینترنتی نا موفق باشد در حالی که مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

احتمال این وجود دارد که هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت نا موفق باشد. در این صورت معمولا پول شما در حساب های میانی است و بانک مغایرت را رفع میکند و مبلغ به صورت خودکار به حساب شما خواهد برگشت.

من به کابل مسی افشان 50*3 برای استفاده در چاه آب نیاز دارم. آیا کابل آرموردار NYRY برای این منظور مناسب است؟

جواب کلی خیر می باشد. با فرض اینکه در چاه آب مورد نظر شما تنش مکانیکی قابل توجهی به کابل وارد نمی شود انتخاب مناسب کابل چاهی SWR می باشد. این نوع کابل در برابر رطوبت بسیار مقاوم هست، همچنین مقاومت خوبی در برابر تنش های مکانیکی احتمالی دارد. هر دو نوع کابل چاهی گرد و تخت 50*3، مشخصات فیزیکی و الکتریکی مشابهی نسبت به کابل 50*3 NYRY دارند و برای کاربرد شما مناسب می باشند. همچنین قیمت واحد کابل چاهی SWR از قیمت واحد کابل NYRY مشابه کمتر می باشد. 

 من یک پمپ فشار قوی دارم  که باید آن را با یک الکتروموتور 5/5 اسب بخار کوپل کنم ولی توان پمپ از توان موتور بیشتراست چگونه موتور و پمپ با دو توان متفاوت رو به هم کوپل کنم ؟
در حالت کلی این امر امکان پذیر نمی باشد. چون موتور قادر به چرخاندن و بکار انداختن پمپ نمی باشد ولی شرکت کالاک با بهره گیری از تجربه و دانش فنی لازم  این امکان را دارد که پروانه پمپ مورد نظر شما را به صورت سفارشی تراشکاری و ابعاد آن را کوچکتر نموده تا بتوانید آن را با موتور مورد نظر خود کوپل نمایید. هزینه تراشکاری به هزینه پمپ اضافه خواهد شد.

متخصصان شرکت کالاک تضمین می کنند که تغییر ابعاد پروانه های پمپ بر روی عملکرد پمپ شما تاثیری نخواهد داشت  و میزان آبدهی آن را به طور قابل ملاحظه ای تغییر نخواهد داد.

چگونه میتوانم آنالیز روغن را دریافت کنم؟

آنالیز روغن فقط همراه با فاکتور خرید و نامه رسمی شرکت خریدار ارائه می شود و برای تست ریپورت نیز نیاز به شماره بچ هست که بعد از بارگیری کالا مشخص می گردد.

 

سنجش رضایتمندی