فروش در کالاک


دعوت از تمامی تولیدکنندگان قطعات، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی جهت همکاری در کالاک

حرکت بسوی فروش اینترنتی تجهیزات صنعتی، حرکت رو به سمت فرداست. بی شک این اتفاق به زودی جزوی از فرهنگ عامه تامین قطعات در کشور خواهد شد که این فرصت را فراهم می­ آورد تا کالای سازندگان و تولید کنندگان توانمند ایرانی، در طیف وسیع ­تری به مشتریان ارائه گردد و آن­ ها را از مرزهای فروش محلی (Local) برهاند.

کالاک در تلاش است تا بتواند فرصت دیده شدن توانمندی ­های متخصصان داخلی را در تمامی حوزه های صنعتی بر بستر فروشگاه اینترنتی فراهم بیاورد تا مرجع یکپارچه و جامعی جهت انتخاب تجهیزات صنعتی گردد.

سازندگان و تولیدکنندگان محترم می ­توانند با تیم فنی کالاک همراه شده  و مشخصات فنی محصولات تولیدی خود را بر اساس استانداردهای معتبر روز دنیا تکمیل نمایند تا ضمن در دست داشتن یک دیتاشیت کامل، به حلقه بزرگ تامین کنندگان کشور بپیوندند و از مزایای بازاریابی دیجیتال شامل ثبت سفارش در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از کشور توسط مشتریان بهره مند گردند. به علاوه مشخصات فنی محصولات به صورت رایگان و با ذکر برند اصلی تولید کننده بر روی سایت فروشگاه قرار خواهد گرفت.

در کنار تولید کنندگان صنعتی، کالاک از تمامی بازرگانان و نمایندگان برندهای معتبر خارجی برای کالاهایی که تولید داخل ندارند، در قالب تامین کننده دعوت به همکاری می ­نماید.

در صورت تمایل به همکاری می ­توانید نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه نماینده رسمی شرکت، اطلاعات رسمی مجموعه صنعتی و کاتالوگ محصولات تولیدی خود را از طریق راه های ارتباطی زیر ارسال فرمایید تا  کارشناسان بازرگانی کالاک در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ایمیل : info@kaalaak.com

تلفن: 05138761871

شماره همراه: 09153004419

واتس آپ: 09153004419

فروش در کالاک به عنوان تامین کننده

 

 

 

  

در صورت نیاز به بارگذاری فایل اینجا کلیک نمایید.
فرمت فایل بایستی png، jpg، jpeg و یا pdf و حجم آن حداکثر 4MB باشد

CAPTCHA
سنجش رضایتمندی